Ölüme Ramak Kala Kurtarıldı!

Milas’ta bir ihbarı değerlendirerek araştırma yapan polis, intihar eden bir vatandaşı asılı bulunduğu hortumdan kurtararak, sağlık ekiplerine teslim etti. Olay sırasında bir polis memuru da boşluğa düşerek hafif şekilde yaralandı.

Ölüme Ramak Kala Kurtarıldı!

Milas’ta TOKİ konutları civarında yaşanan intihar girişimi, polisin dikkati ve özverisiyle önlendi. Edinilen bilgiye göre; intihar girişiminde bulunacağını söyleyerek evden ayrılan bir vatandaş olduğu bilgisine ulaşan polis ekipleri, bahse konu civarda araştırma yaptı. Gece karanlığında güçlükle yapılan araştırmada bir vatandaşın kendini bir hortumla astığı tespit edildi.

ÖLMEK ÜZEREYKEN KURTARILDI!

Hemen asılı vaziyetteki hortumu keserek vatandaşı kurtaran polis ekipleri, 48 yaşındaki H.Ç. isimli vatandaşı yaralı halde sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahalenin ardından ambulansla 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırılan H.Ç.’nin tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun iyi yönde seyrettiği öğrenildi.

İntihar girişiminde bulunan vatandaşın hayatını kurtarmak isterken gece karanlığında yaklaşık 1 metreden boşluğa düşen bir polis memurunun ise hafif şekilde yaralandığı bildirildi.

 

 

Kaynak: Haber Milas