ÖMER AKGÜN'ÜN OBJEKTİFİNDEN HAİTİ!...

Bodrum Fotoğraf Kulübünün her ay düzenli olarak yaptığı fotoğraf sunumlarının Nisan...

ÖMER AKGÜN'ÜN OBJEKTİFİNDEN  HAİTİ!...
Bodrum Fotoğraf Kulübünün her ay düzenli olarak yaptığı fotoğraf sunumlarının Nisan ayı konuğu, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün oldu.

"BİR BAŞKA DÜNYA-HAİTİ" başlığı altında sergilenen fotoğraf gösterisi, Akgün'ün 2008 yılında Birleşmiş Milletler bünyesinde Haiti-Minustah'da görev yaptığı sürede çektiği, yerli halkın ve su altının renkli dünyasının görüntülendiği karelerden oluştu.

Bodrum Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilen fotoğraf gösterisine, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aytekin Çanakçı, Fotoğraf Kulübü Başkanı ve üyeleri, Emniyet Müdürlüğü birim amirleri katılırken, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün'de eşi ve kızı ile birlikte gösterimi izledi.

Fotoğraf gösterisini izlemeye gelenlere gösteri öncesi salon girişinde bir kokteyl düzenlendi.

Fotoğraf Kulübü Kurucu Başkanı İsmet Akbay, etkinliğin Polis Teşkilatının 168.Kuruluş Yıl dönümü kutlamaları kapsamında Emniyet Müdürünü ziyaret ettikleri sırada kararlaştırılan bir organizasyon olduğunu dile getirdi.

Gösteri öncesi bir konuşma yapan Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, fotoğraf sanatçısı olmadığını, gösterilecek olan fotoğrafların 18 ay boyunca görev yaptığı Haiti'de 8 mega piksellik mini bir fotoğraf makinası ile çektiği fotoğraflardan oluştuğunu belirtti. Ömer Akgün daha sonra Haiti hakkında bilgiler verdi.