Özmen’den Aday Adaylığı Başvurusu

Geçmiş Dönem Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Muğla Milletvekilliğine aday adaylığı başvurusu yaptı.

Özmen’den Aday Adaylığı Başvurusu

2017 – 2020 yılları arasında Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı yapan Ömer Özmen, 2 yıldan bu yana da Ak Parti Muğla Yönetim Kurulu üyesiydi. Özmen, yaklaşan genel seçimler için partisinden Muğla Milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yaptı. 

Ömer Özmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Değerli Muğlalı hemşerilerim, dava arkadaşlarım. Bugün itibariyle Türkiye Yüzyılı 2023 Seçimleri Milletvekilliği Aday Adaylığına basvurumu gercekleştirdim. Destekleriniz bana güç verecektir. Aslolan Millete hizmettir. Aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

YELDA EROL GÖKCAN DA BAŞVURU YAPTI

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan da AK Parti Genel Merkezi’nde Muğla Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Milletvekili Gökcan başvurusu sonrası yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasının mimarı, Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferi olarak ilk günkü aşk ile çalışmaya devam ediyoruz. Değerli Hemşerilerimiz ve Muğla Teşkilatlarımızla birlikte AK Parti ülküsüne inandık, güvendik, çalıştık ve başardık. 21 yıldır AK Partimizin bir neferi olarak Muğla Teşkilatımızda görev yapıyorum. AK Partimiz kurulduğu günden beri, Partimizin farklı kademelerinde bize tevdi edilen tüm görevleri teşkilatlarımızla el ele vererek millete hizmet etme yolunda en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık.  5 yıldır AK Parti Muğla Milletvekili olarak sevdalısı olduğum yeryüzü cenneti Muğla’mıza hizmet ediyorum. 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Muğla Milletvekili adaylığı için; aday adaylık başvurumu ‘Türkiye İçin Hemen Şimdi’ diyerek AK Parti Genel Merkezi’mizden yaptım.  21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandığımız gibi, Cumhur İttifakı olarak bu seçimleri de aziz milletimizin teveccühü ile yine kazanacağız.  Kıymetli hemşerilerimizin desteği, bizlerin gayreti ile Muğlamızda da yine zaferle çıkacağız. Her zaman yanımızda olan sevgili hemşerilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.”