Patili Dostlar İçin Festival

Bodrum’da kimsesiz hayvanların tedavi masraflarını karşılamak amacıyla festival gerçekleştirilecek.

Patili Dostlar İçin Festival

2018 yılında kurulan ve sokak hayvanlarının maruz kaldığı trafik kazaları sonrası ameliyat ve tedavilerini üstlenen, terk edilenlere yuva bulmak için çalışan 'Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği' tarafından Gürece’de festival gerçekleştirilecek. 

13 Nisan Cumartesi günü Volo Camping isimli mekanda saat 11.00’da başlayacak “Patival” isimli festivalde, çocuklar için etkinliklerin yanı sıra söyleşiler ve müzik dinletileri olacak. 

Festivalle ilgili Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği’nden yapılan açıklamada “Bodrum’da yaşayanlar ve Bodrum’a tatile gelenler. Patival’in başlamasına çok az kaldı. Bu festivalde çocuk, genç, erişkin, herkes için bir aktivite var. Tabiatla kucak kucağa bir mekanda düzenlenen bu festivalin düzenlenme amacı, Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği’nin ameliyat ve tedavilerini üstlendiği canlara destek olmak. Sahne alacak olan dostlarımızın hiç biri, ücret talep etmeden, sizlere unutulmaz bir gün yaşatmak için orada olacaklar. Giriş ücreti 250 TL. Bir İçecek dahil. 15 yaşa kadar olanlardan ise giriş bedeli alınmayacak.” denildi.