Polis Şehir Eşkiyasının Peşinde!

Bodrum’da trafikte bir kadına galiz küfürlerle saldıran şahıs, kendisini uyaran bir vatandaşı da darp etmeye yeltendi. Yanındaki çocuğunu korumak için restorana sığınan adamın peşinden gidip yumruk atan saldırganı, restoran çalışanları uzaklaştırdı.

Polis Şehir Eşkiyasının Peşinde!

Olay, Konacık Mahallesi’nde meydana geldi. Atatürk Bulvarı’nda otomobili ile seyreden sürücü, trafikte tartıştığı ifade edilen bir kadın sürücüye küfürler yağdırdı. O esnada 4 yaşındaki çocuğu ile birlikte yol kenarında yürüyen M.C.M. adlı vatandaş, olaya şahit olunca şahsı küfretmemesi konusunda uyardı. 

Bunun üzerine otomobilinden inen şahıs, M.C.M.’nin üzerine yürüyüp küfürler etti, 2 yumruk salladı. Şahsın yumruklarından kurtulan M.C.M, yanındaki 4 yaşındaki çocuğunu korumak için bir restorana sığındı. 

M.C.M. ve çocuğunun peşinden giden saldırgan, restoran içerisine de girip bir yumruk daha atmaya çalıştı. Araya giren restoran çalışanları, şahsı uzaklaştırdı. M.C.M., olayın güvenlik kamerası görüntülerini temin ettikten sonra karakola giderek şahıs hakkında şikayetçi oldu. Şahsın kimliği henüz tespit edilemezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.