"RAKINTI" RESTAURANT BİTEZ'DE AÇILDI

2011 sezonunun başlamasıyla birlikte Bodrum ve beldelerinde hareketlilik arttı,...

2011 sezonunun başlamasıyla birlikte Bodrum ve beldelerinde hareketlilik arttı, tesisler tek tek açılmaya başladı.

Rakıntı Restaurant da Bitez beldesinin en gözde mekânlarından biri olmaya aday. Rakıntı, uzun yıllardır Bodrum da işletmecilik yapan Nur ve Mustafa Can çiftinin açtığı bir mekan.

Yeniliklerle açılan, yaz ve kış 12 ay hizmet vermeyi hedefleyen mekân, bu sezon yepyeni yüzüyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Daha şimdiden oldukça rağbet gören Rakıntı, müşterilerine sunduğu canlı müzik, çeşitli aktiviteler ve güler yüzlü hizmetle yazın ortalarında oldukça yoğun olacak gibi görünüyor.

Mekan işletmecisi Nur Can, Bitez beldesinde böyle bir mekana ihtiyaç olduğunu ifade ederek, kendilerinin de eşiyle birlikte uzun zamandır Bitez beldesinde yaşadıklarını ve mekanlarının sadece yaz aylarında değil kışında hizmet vereceklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Çok büyük emeğimiz var. Uzun zamandır eşimle beraber yapmayı düşündüğümüz bir yerdi. Böyle bir mekan açtık, bu mekan yaz kış açık kalacak. İnsanlar yaz kış gelebilecek bir yer oldu. Umarız başarılı olmuştur, herkesi buraya bekliyoruz” dedi.