SAHTE DİŞ HEKİMİNİN MUAYENEHANESİ ŞOK ETTİ!

Milas’ta sahte diploma ile diş hekimliği yaptığı belirlenen şahıs, jandarma ekiplerinin...

SAHTE DİŞ HEKİMİNİN MUAYENEHANESİ ŞOK ETTİ!
Milas’ta sahte diploma ile diş hekimliği yaptığı belirlenen şahıs, jandarma ekiplerinin operasyonuyla suçüstü yakalandı. Sahte doktorun muayenehane olarak kullandığı büroda ele geçirilen ve hijyenik olmayan aletler, görenleri şok etti.

Milas Jandarma Komutanlığına bağlı Selimiye Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Selimiye’de oturan Mehmet K.’ın sahte diploma ile diş hekimliği yaptığını belirledikten sonra düğmeye bastı. İlçe genelinde sahte diplomayla diş hekimliği yapan şahıs, jandarmanın operasyonuyla Selimiye’de Demet Sokak’taki muayene olarak kullandığı evde suçüstü yakalandı.

Sahte doktorun muayenesinden çıkan aletler ve ortamın hijyen koşullarından yoksun oluşu ise görenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Milas Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen diş doktoru nezaretinde yapılan incelemede tespit edilen aletlere el konulurken, sahte doktor ise gözaltına alındı.

İfade işlemlerinin ardından şüpheli, diplomasız olarak diş hekimliği mesleği icra etmek suçlamasıyla adliyeye sevk edilecek.