Sanlısoy, Sevenleri İle Buluştu

Türk Rock Müziğinin sevilen isimlerinden Ogün Sanlısoy, Oasis Bodrum’da sevenleri ile buluştu.

Sanlısoy, Sevenleri İle Buluştu

Oasis Bodrum’da ücretsiz şekilde düzenlenen konser ve etkinlikler devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yoğun ilgi gören AYNA konserinin ardından, bu kez de Türk Rock Müziğinin sevilen isimlerinden Ogün Sanlısoy, sevenleri ile Oasis Meydan’da buluştu.

Akustik gitarı ile hayranlarının karşısına çıkan Sanlısoy’a gitarist Fırat Öz eşlik etti. “Pencere” isimli şarkısı ile konserine başlayan Sanlısoy, “Saydım”, “Bilmece”, “Hadi Beni Güldür Biraz” gibi dillere pelesenk olan şarkılarını seslendirdi. Ogün Sanlısoy’un şarkılarına dinleyenleri de eşlik etti. Sevilen sanatçı, şarkı aralarında konseri izleyenlerle sohbet etti. 

Konser, yaklaşık 2 saat sürdü. 

Ağustos ayında farklı etkinliklere de ev sahipliği yapacak Oasis Bodrum, 19-20-21 Ağustos tarihleri arasında Hatay’ın yerel ve geleneksel lezzetlerini tanıtmayı hedefleyen Hatay Günleri Festivali ile devam edecek. 

22 Ağustos tarihinde Bodrumlu Ukraynalılar Derneği tarafından Ukrayna’nın geleneksel yiyecek-içecek, kıyafet ve çeşitli ürünlerinin sergileneceği stantlar Oasis Meydan’da yerini alacak ve 19-28 Ağustos tarihlerinde Oasis Sanat Galerisi’nde Atalay Aydemir’in Doğada Geometrik Renk Çeşitlemesi sergisi ziyaretçilerini ağırlayacak.