SERDAR ORTAÇ VE HANDE YENER PASHA SAHNESİNDE

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Bodrum'un en popüler mekanlarından birisi haline gelen...

SERDAR ORTAÇ VE HANDE YENER PASHA SAHNESİNDE
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Bodrum'un en popüler mekanlarından birisi haline gelen Pasha barda konser verdi.

Gece yarısı başlayan konsere özellikle yerli turistler yoğun ilgi gösterdi. Konser öncesinde magazin basınının sorularını yanıtlayan Ortaç, gençliğinin Bodrum'da geçtiğini, şimdi de şarkılarını Bodrum'da söylediğini belirtti.

Çalışmanın yorucu ama güzel olduğunu anlatan Ortaç, şunları söyledi:

"Eşimin annesi babası geldi. Bodrum'da bir süre kaldılar oldukça güzel bir tatil geçirdiler. Onlar İrlanda'da donuyorlar buraya geldiklerinde kanları ısındı. Çeşme'de de yaşadılar Bodrum mu Çeşme mi karar veremediler. Ama şu bir gerçek cennette yaşıyoruz" dedi.

Magazincilerin sorduğu Çeşme'mi Bodrum'mu sorusuna Ortaç, "Ekmek neredeyse ben oradayım" diyerek şöyle devam etti:

"Bodrum bozulmaya başladı ama toparlayacağını düşünüyorum. Bodrum'da her yer birbirine uzak. Çeşme'de çok daha yakın. Bodrum'da Türkbükü'nden Yalıkavak'a araçla gitmek ölüm. Ama Çeşme'de bir plajdan öbür plaja iki dakikada gitmek mümkün."

26 Temmuz'da İzmir Arena'da bir konser vereceklerini anlatan Ortaç, "Karımda dj'lik yapacak. Benim konserlerimde yarım saat müzik yapacak" diye konuştu.

Hande Yenerle bir projelerinin de olduğunu anlatan Ortaç, şunları söyledi:

"Hande Yener ile birlikte bir çalışma yapacağız. Beraber bir şarkı okuyacağız. Kendi yazdığım şarkılara bakacağız ve o şarkılardan bir tane seçeceğiz. İkimize uyan bir şarkıyı seçeceğiz. Tek parça olacak ve düet olacak. Bodrum'da bu yaz konserlerimiz devam edecek. Günay'da ve Paşha'da çıkacağız. Neredeyse 20'İnci albüm. Bir sanatçıyı 20 sene aynı dikkatle dinlemek kolay birşey değil. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Yeni albümde de eski şarkıların tadını yakalamaya çalışıyorum .Benimde 1993 yılında Karabiberimle tanışıp evlenip çocuk sahibi olan kişiler var. Bir kaç nesil geçti beraber."

Ortaç, daha sonra gecenin ilerleyen dakikalarında sahneye çıktı. Sahne şovlarıyla da oldukça beğeni toplayan Ortaç, sevilen parçalarından örnekler sundu. Yeni ve eski şarkılarını Bodrumlu tatilciler için seslendiren Ortaç, büyük beğeni topladı.

Konseri izleyenler arasında bulunan ünlü şarkıcı Hande Yener'de Ortaç'ın daveti üzerine sahneye çıktı. Yener, son zamanların hit parçası olan "Sebestian" adlı parçayı seslendirdi. Ortaç ve dansçıları da Hande Yener'e zaman zaman eşlik etti. Tek şarkı söyledikten sonra sahneden inen Hande Yener, Serdar Ortaçla bir düet hazırlığında olduğunu ifade etti.

Geç saatlere kadar devam eden geceyi Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'de izledi. Töre'nin oldukça keyifli vakit geçirdiği gözlendi.