ŞEVVAL SAM’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Bir süredir dizi çekimi için Bodrum’da yaşayan ünlü sanatçı Şevval Sam, Bodrum’a...

ŞEVVAL SAM’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR
Bir süredir dizi çekimi için Bodrum’da yaşayan ünlü sanatçı Şevval Sam, Bodrum’a sürekli yerleşmek istediğini açıkladı. Hayalinin bir karavanla mobil yaşamak olduğunu vurgulayan Sam, mülk edinmenin ise yük olduğunu söyledi.

Bodrum Masalı dizisinin başrol oyuncusu Şevval Sam, gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 1 yıldır iş gereği Bodrum’da yaşayan Sam, karavanda yaşıyor haberine açıklık getirdi. Geçtiğimiz günlerde hakkında Bodrum'da karavanda yaşıyor haberleri çıkan Sam, 12 yıl önceki bir fotoğrafın bugün olmuş gibi servis edilmesine şaşırdığını açıkladı. Sam Bodrum’u çok sevdiğini de söyleyerek “Bu kış Bodrum’da kalırsam ilelebet burada kalmaya karar verebilirim. Bu gidişle galiba Bodrum’a yerleşeceğim” ifadelerini kullandı.

Karavanda yaşadığı haberlerine ise Sam şöyle cevap verdi. “Karavanda yaşadığım haber, 12 yıl öncesine ait bir durum. Şu anda şahane bir mandalina bahçesi içerisinde yaşıyorum ama benim bir karavanım var. Acil durumlarda karavanımın içerisinde de yaşıyorum. Gelecekte de karavanda yaşamak istiyorum” dedi

İdealini açıklayan Sam, mülk edinmenin yük olduğunu düşündüğünü ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; “İdealim bağımsız olmak. Karavanıma atladığım zaman her yer benim evim. Çok fazla mülk edinmek istemiyorum hayatımda. Mülk edinmenin yük olduğunu düşünüyorum. Karavanımla çıkarsam istersem deniz kenarı benim olacak, istersem dağ başında dağ evim olmuş olacak” dedi.