Sıla, Jet Hızıyla Boşandı!..

Geçen yıl ocak ayında evlenen ünlü şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani, Bodrum'da boşandı. Adliyeye gelen Sıla ve Hazer Amani'nin boşanma davası 15 dakika sürdü.

Sıla, Jet Hızıyla Boşandı!..

Bir süredir ilçede yaşayan ve zamanın çoğunu Bodrum'da geçiren ünlü şarkıcı Sıla ile Hazer Amani çifti, geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurmuştu. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir" ifadeleri kullanılmıştı.

Sıla, avukatı Mehtap Kaya ile adliyeye sabah erken saatlerde geldi. Hazer Amani ise avukatı Süsen Gödekmerdan ile davaya 5 dakika kala adliyeye giriş yaptı. Saat 10.00’da başlayan dava, 10.15’te sona erdi.

Uzun süre aşklarıyla gündemden düşmeyen ve ilk başta sevgili olduklarını saklayan daha sonra ise geçtiğimiz yıl Ocak ayında evlenen çiftin boşanmaları 15 dakika sürdü. Gazetecilerin sorusu üzerine boşandıklarını söyleyen Sıla, teşekkür ederek adliyeden ayrıldı. Hazer Amani ise ‘söyleyecek bir şey yok’ diyerek adliyeden uzaklaştı.

Sıla'yı yakın dostları yalnız bırakmazken, Hazer Amani'nin ise adliyeye tek başına geldiği görüldü.