TANGO BODRUM İLK SPORCULARINI SEÇTİ

Macit Şirin ve Zeynep Yalçınkaya eğitmenliğinde 27 kasım 2010 tarihinde düzenlenen...

TANGO BODRUM İLK SPORCULARINI SEÇTİ
Macit Şirin ve Zeynep Yalçınkaya eğitmenliğinde 27 kasım 2010 tarihinde düzenlenen iki derslik workshop sonrasında, baş antrenör Macit Şirin ile Bodrum Arjantin Tango Dans ve Spor Kulübü başkanı Gül Özbilecikli Kulübün ilk sporcularını seçmişti.

Aynı zamanda Tango Bodrum Show Ekibi’nin de bir parçasını oluşturan sporcular, eğitimlerinin ardından başarı belgelerini alırken heyecan dolu dakikalar yaşadılar.
Bodrum Arjantin Tango Dans ve Spor Kulübü Başkanı Gül Özbilecikli Kent Haber’e yaptığı açıklamada, Arjantin Tango’yu artık gençlerin çok sevdiğini ifade ederek şunları söyledi;

“Gençlerin tangoyu sevip ve öğrenmek istiyor olması bizi çok mutlu ediyor. Çünkü gençlerimiz; yarınlarımız demek, çünkü eşli danslar ekip çalışması demek, hele ki bu tango ise; aynı zamanda hissetmek ve takip etmek demek. Planlarımız içinde; çok çalışmak ve 21-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapmayı planladığımız 2. Uluslar arası Bodrum Tango Festivaline çok iyi bir şekilde hazırlanmak, düzenlediğimiz veya düzenlenecek çeşitli Tango Kamplarına, Tango Festivallerine ekip olarak katılmak, yarışmalara katılmak ve yine ekip halinde Arjantin’e gitmek . 2012 yılının Şubat ayındaki Sömestre tatilinde bu seyahati gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Seçmelere tüm hızıyla devam edeceğiz ” dedi.