TATİLLERİNİ ZEHİR EDİYORLAR!..

Ramazan Bayramı dolayısıyla araç trafiğinin yoğunlaştığı Bodrum’da bayram tatili...

TATİLLERİNİ ZEHİR EDİYORLAR!..
Ramazan Bayramı dolayısıyla araç trafiğinin yoğunlaştığı Bodrum’da bayram tatili boyunca çok sayıda trafik kazası yaşandı.

Dikkatsizlik, aşırı hız, trafik kurallarına uymama ve alkollü araç kullanma nedeniyle meydana gelen onlarca kazadan birinde 9 yaşında bir çocuk hayatını kaybederken, çok sayıda vatandaş yaralandı, birçok araçta ise maddi hasar meydana geldi.

Bu kazalardan biri de önceki gün gece saatlerinde Emin Anter Bulvarı üzerinde yaşandı. Emin Anter Bulvarı üzerinde Bodrum'a seyreden 06 DN 8644 plakalı otomobil sürücüsü aşırı hız nedeniyle kontrolü kaybederek önündeki otomobile çarptı. Çarpmanın ardından 3 otomobilin birbirine girdiği zincirleme trafik kazası yaşandı.

Kazada yaralanan 3 kişiden 2’si Bodrum Devlet Hastanesi’ne, bir kişi de ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikeleri bulunmadığı bildirildi.

Kazanın ardından yolda trafik akışı bir süre tek şeritten sağlandı. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından kazaya karışan araçlar yoldan kaldırılarak trafik akışı normale döndürüldü.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.