Tokat'tan, Zeytin Şenliğine Davet

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat beraberindeki heyetle birlikte Bodrum’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Tokat'tan, Zeytin Şenliğine Davet

Başkan Tokat, bu yıl 8.si gerçekleşecek olan Milas Zeytin Hasat Şenliği öncesinde, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer ve Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ile birlikte istişare ve fikir alış verişinde bulunmak üzere Bodrum’da bulunan oda ve kurumlara ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk ziyaretini Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut’a gerçekleştiren Başkan Tokat, daha sonra buradan Bodrum’a hareket etti. Bodrum’da ilk ziyaretini Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a gerçekleştiren Başkan Tokat, iki ilçenin kardeşliğine vurgu yaparak, Başkan Aras’a Zeytin Hasat Şenliği’nin bugüne kadarki düzenlenen etkinlikleri ve 12-13 Kasım tarihlerinde 8.si gerçekleştirilecek olan etkinlik hakkında yapılan planlamalar hakkında bilgiler verdi. 

Bodrum Belediyesi’ndeki ziyaretini noktalayan Başkan Tokat, daha sonra hem 8. Milas Zeytin Hasat Şenliği hakkında istişarelerde bulunmak hem de gerçekleştirilen olağan genel kurullar neticesinde güven tazeleyerek, yeniden göreve seçilen Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirerek, Bodrum ziyaretlerini noktaladı.