Trafikte Tehlikeli Seyir Görüntülendi

Bodrum’da bir gencin, motosikletin üzerine yatarak trafikte seyrettiği tehlikeli anlar vatandaşlarca görüntülendi.

Trafikte Tehlikeli Seyir Görüntülendi

Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Caddesi’nde motosikleti ile tehlikeli şekilde seyreden motosikletli genç, aynı caddede seyreden başka bir motosikletli tarafından görüntülendi. 

Yol kenarından caddeye motosiklet üzerinde oturarak giren sürücü, caddeye çıktıktan sonra bir anda motosikletin üzerine yattı. Genç sürücü, metrelerce ölüme meydan okur şekilde motosikleti ile seyretti. Hem kendisinin hem de trafikte seyreden diğer araç sürücülerinin hayatlarını tehlikeye atan bu anlar başka bir motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı.

Bodrum'da neredeyse hergün motosikletlerin karıştığı çok sayıda trafik kazası meydana gelmesine rağmen, bazı motosiklet sürücülerinin bu bilinçsiz hareketlerinin önüne bir türlü geçilemiyor.

14 BİN 500 TL CEZA KESİLDİ

Öte yandan motosiklet sürücüsü gencin görüntülerinin paylaşılmasının ardından jandarma ekipleri harekete geçti. Ehliyetsiz olduğu belirlenen sürücüye, eksik evrakla araç kullanmak, kask takmamak ve araç üzerinde akrobatik hareketler yapmaktan 14 bin 500 TL para cezası kesildi.