TÜGEM’den Yaza Merhaba Etkinliği

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Bodrum teşkilatı ilçede faaliyet gösteren emlak danışmanlarını Yaza Merhaba” etkinliğinde bir araya getirdi.

TÜGEM’den Yaza Merhaba Etkinliği

Ortakent SAGA Restaurant’ta yapılan etkinlik çerçevesinde ayrıca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda kutlandı. 

Etkinliğe kırmızı ve beyaz kıyafet konsepti ile yaklaşık 150 emlak danışman katıldı. Emlak danışmanları etkinlik kapsamında çalışma bölgeleri ve portföyleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. MESLEKTAŞLARIMIZLA BODRUM’A DEĞER KATIYORUZ

Etkinlikte söz alan TÜGEM Bodrum Teşkilat Başkanı Sevil Ece Gümüş Kapar “Bodrum’da TÜGEM olarak meslektaşlarımızı bir araya getirdiğimiz birçok etkinlik yapıyoruz. TÜGEM Network’s başta olmak üzere düzenlediğimiz eğitim ve paneller ile mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcileri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Ayrıca bölgemizdeki gayrimenkul danışmanlarının birbirleri ile tanışmasını sağlayarak bugün de çok önemli bir etkinliğe imza attık. Hedefimiz mesleğimizi daha saygın bir seviyeye taşımak. Bodrum teşkilatı olarak bizlerde hep birlikte mesleğimize sahip çıkacak, özellikle meslektaşlarımızın bir araya geleceği ve iş birliği yapacağı etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

80’s & 90’s DJ PARTİ VE SÜRPRİZ ÇEKİLİŞLER YAPILDI 

Sürpriz çekilişlerin de yapıldığı etkinlikte, DJ İbrahim Şendil’in performansı beğeni topladı.