Turgutreis Esnafı Çorlu'da Vefat Etti!

Turgutreis esnaflarından Ahmet Taşkın, Çorlu'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Bodrum Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Tamer Mandalinci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Taşkın’ın Covid-19 sebebiyle yaşamını yitirdiğini ifade ederek başsağlığı diledi. Arkadaşları ise Taşkın’ın siroz hastalığı nedeniyle tedavi gördüğünü, emboli nedeniyle vefat ettiğini dile getirdi.

Turgutreis Esnafı Çorlu'da Vefat Etti!

Uzun yıllar Turgutreis Mahallesi’nde CD-DVD satan bir işletmede çalışan 44 yaşındaki Ahmet Taşkın, yaklaşık 2,5 ay önce ağabeyinin rahatsızlığı için gittiği Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde rahatsızlandı. Çorlu'da tedaviye alınan Taşkın, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 

“KORONAVİRÜS İDDİASI”

Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Tamer Mandalinci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Turgutreis Mahallemizin esnaflarından, değerli abimiz Ahmet Taşkın’ın Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, aramızdan ayrıldığını derin bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; sevenlerine, yakınlarına ve kederli ailesine sabırlar dilerim” ifadelerini kullandı. 

“SİZROZDAN ÖLDÜ”

Kent Haber’in telefonla ulaştığı Taşkın’ın yakın bir arkadaşı ise “Ben onu 10 senedir tanırım. Biz de ilk koronavirüsten öldü zannettik ama korona ile alakası yokmuş. Siroz hastalığı varmış ve pıhtı atması olmuş. Zaten ayakları da şişmiş. Bu yüzden vefat etmiş” dedi. 

Öte yandan Ahmet Taşkın’ın bir arkadaşı ile mesajlaşmasında kendisinde covid-19 olmadığını, kan pıhtılaşması olduğunu ifade ettiği öğrenildi. Vefat eden Ahmet Taşkın'ın memleketi Tekirdağ'da toprağa verileceği öğrenildi.