Turizm Oscarlarından Biri de BODER'e

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri olan 13’üncü QM– Quality Management Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Antalya’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bodrum Otelciler Derneği QM Special kategorisinde özel ödülü aldı. Törende konuşan BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz, “Bu ödülü Bodrum için çalışan, Bodrum’a gönül veren herkes adına alıyorum” dedi.

Turizm Oscarlarından Biri de BODER'e

Türk turizminin Oscar’ı olarak tanımlanan Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri olan 13’üncü QM – Quality Management Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Antalya’da düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Toplam 12 ana kategoride 74 farklı dalda kişi ve marka QM Ödülleri'ne layık görüldü. Türkiye'nin dört bir yanından turizm endüstrisi profesyonelleri ve paydaşlarının bir araya geldiği QM ödül töreni, görkemli gecesiyle büyüledi.

Gecede Bodrum Otelciler Derneği de QM Special özel ödülünü aldı. Ödülü BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz alırken, geceye katılan turizmciler Dengiz’i başarıları için kutladı. Törende konuşan Dengiz, “Bu etkinliğin sloganı 'be the best ' yani anlamı, en iyisi ol. Aslında bu gece en iyi sizlersiniz, biz ödülü alan değiliz, iyi ki varsınız. Bodrum için çalışan, Bodrum’a emek veren herkes adına bu ödülü alıyorum. Bodrum’u ve turizmi güzelleştirmek için çok daha fazla çalışacağız.” dedi.