Turizmciler, Yaza Merhaba Dedi

Bodrum Otelciler Derneği(BODER), Yaza Merhaba Partisi düzenledi. Partiye yoğun katılım vardı.

Turizmciler, Yaza Merhaba Dedi

Gümbet Mahallesi’nde faaliyet gösteren Very Chic otelde düzenlenen partiye Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Dumruk, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile Meclis Başkanı İlhan Ersan, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, çeşitli STK temsilcileri ile sektör temsilcileri katıldı. 

Etkinlikte basın mensuplarına konuşan Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz, şunları dile getirdi;

“Hep beraber umutlu bir şekilde yeni bir sezona girdik. Yeni sezona girerken otelcilerle birlikte parti yapmaya karar verdik. Sadece otelciler değil aynı zamanda acentacılar, tedarikçi firmalar, hemen hemen tüm paydaşlarla birlikte yaza merhaba diyerek sezona başlıyoruz. Sezon sonunda da hedefimize ulaşacağız. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyoruz. İnanmaktan başka bir şey yok. Her şey çok güzel olacak.”

Yeni sezondan ümitli olduklarını yineleyen Ömer Faruk Dengiz, “Piyasadan bakıldığında iyi bir sezon olmayacağına yönelik söylentiler olsa da Bodrum her zaman belli bir hedefi yakalayacak. Her şeye rağmen çok güzel olacağına inanıyoruz.” dedi. 

Canlı müzik eşliğindeki parti, gece saatlerine kadar sürdü.