VİZYON 2023' TE GERİ SAYIM BAŞLADI

31 Mart'ta yapılması planlanan Vizyon 2023 "Bodrum'da Yeniden Yapılanma ve Yeni...

VİZYON 2023' TE GERİ SAYIM BAŞLADI
31 Mart'ta yapılması planlanan Vizyon 2023 "Bodrum'da Yeniden Yapılanma ve Yeni Açılımlar" sempozyumunda geri sayım başladı.Sempozyum öncesinde organizasyon Komitesi bir basın toplantısı düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Bodrum Ticaret Odası (BTO), Bodrum Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) ve Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yapılacak Vizyon 2023 Sempozyumu öncesinde Organizasyon Komitesi Bodrum Ticaret Odası'nda basın toplantısı düzenledi.
Komite Başkanı Semih Adıyaman 31 Mart'ta yapılacak olan sempozyumda Bodrum'un sorunlarını masaya yatıracaklarını, konunun uzmanı kişilerle çözüm yollarını arayacaklarını söyledi. Adıyaman, 200 kişinin davetiye ile katılacağı sempozyum sonrasında ortak bir deklârasyon yayınlamayı planladıklarını ve tüm çalışmaların kitap haline getirileceğini sözlerine ekledi.
31 Mart Cumartesi günü Dedeman Otel'de yapılacak olan Vizyon 2023 Sempozyumu 09.30 'da başlayarak 18.00 da sona erecek. Sempozyuma Cumhurbaşkanlığı eski danışmanı, gazeteci Can Pulak, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürü Ercan Topaca, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Korel Göymen, Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çınar Atay, Marka Danışmanlık Şirketi Brandassit Genel Müdürü Muhterem İlgüner'in katılacağı bildirildi.
Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un sempozyuma katılarak bir konuşma yapması beklenirken, BOSİAD Başkanı Ahmet Karataş, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut S. Kocadon, Bodrum Belediye Başkanı Mazlum Ağan, Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zekeriya Şarbak'ın da konuşma yapacakları açıklandı.
Sempozyum çalışmaları oluşturulan "İnceleme ve Değerlendirme Grubu" tarafından rapor haline getirileceği açıklandı.