Yalıkavakspor, Kupa Maçına Çıkıyor

Yalıkavakspor, Kadınlar Türkiye Kupası 4’lü final karşılaşmalarında İzmir Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek.

Yalıkavakspor, Kupa Maçına Çıkıyor

Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı, THF Kadınlar Süper Ligi 2023-2024 Sezonu son maçından Kastamonu Belediyespor karşısında galip gelip ligi ikinci tamamladı.
 
HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası 4’lü final karşılaşmalarına hazırlanan Denizin Kızları, ilk maçını 4 Mayıs Cumartesi saat 13:00’de Ankara, THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda İzmir BBSK ile oynayacak. Bodrum ekibi maçı kazanması durumunda 5 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de Konyaaltı Belediyespor ile Kastamonu Belediyespor maçının galibi ile final maçına çıkacak.
 
Geçtiğimiz sene Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Kupasını ve HDI Sigorta Kadınlar Türkiye kupasını Bodrum’a kazandıran Yalıkavak Spor Kulübü bu yıl da aynı başarıyı göstererek hem Türkiye Kupasını hem de Süper Kupayı tekrar kazanmayı hedefliyor.
 
4 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’da oynanacak Yalıkavak Spor ile İzmir BBSK arasındaki karşılaşma TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.