Yalıkavakspor Tur Peşinde

Yalıkavakspor, Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) tarafından düzenlenen 2023-2024 sezonu Kadınlar Avrupa Kupası 3. Tur rövanş mücadelesi SSV Brixen Sudtirol takımını konuk edecek.

Yalıkavakspor Tur Peşinde

19 Kasım Pazar Günü saat 17:00’da oynanacak Yalıkavak Spor - SSV Brixen Sudtirol karşılaşması öncesi gerçekleştirilen antrenmanı Bodrum protokolü de izledi.

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Oktay Dumruk, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ve Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç de izledi.

Bodrum Kaymakamı Çit, yaptığı konuşmada “Sizlerle gurur duyuyoruz. İtalya’da gösterdiğiniz başarıyı burada ve bundan sonrasında gerçekleştireceğiniz müsabakalarda da göstereceğinizi umut ediyorum. Pazar günü sizi gururla izleyeceğiz. Bodrum adına sizlere teşekkür ederim“ dedi. Bodrum Belediye başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon da Yalıkavakspor’a başarılar diledi.

Karşılaşma öncesi bir açıklama yapan antrenör Kıvanç Özcan “Öncelikle İtalya’da oynadığımız karşılaşmada rakibimizi 9 sayı farkla alarak sahaya çıkmak bizim için gerçekten önemli bir avantaj. Ancak İtalya’nın lig birincisi bir takım olduğunu da unutmamak lazım. Maçta seyirci desteği bizim için çok önemli. 8 günde oynayacağımız üçüncü maç olduğundan, saha avantajı ve seyirci avantajı ile bu maçı da kazanarak, EHF’de ilk 16 takım arasında yer almak hedefimiz. Seyretmesi keyifli ve heyecanlı bir maç olacağını düşünüyorum. Bu nedenle Bodrum’da yaşayan herkesi, 19 Kasım Pazar günü saat 17:00’da salonda bizlere destek olmaları için davet ediyorum. Ayrıca bugün burada olarak bizlerle başarılar dileklerini sunan siz değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.