Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 06:24:18' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 06:24:18' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=06 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658200

YALIKAVAK'TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ

Yalıkavak Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde öğrencilerin sivil...

YALIKAVAK'TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ
Yalıkavak Belediyesi tarafından yaklaşan yaz sezonu öncesinde öğrencilerin sivil toplum örgütlerinin ve belediye personelinin katılımıyla çevre temizliği gerçekleştirildi.

Sabah saatlerinde Yalıkavak Küdür mevkinde toplanan öğrenciler, sivil toplum örgütlerinin üyeleri ve belediye personeli Prenses koyundan başlayarak sahil temizliği yaptı. Küdür Bahçe mevkiine kadar süren çevre temizliğine Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan'ın eşi Hülya Saruhan’da katıldı. Temizlik çerçevesinde yaklaşık 1 kamyon çöp sahilden ve piknik alanından toplandı.

Etkinliğe katılan Sandy Fick etkinliğe katılmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Buraları biz temizlemezsek kim temizleyecek. Bu faaliyet çok önemli” şeklinde konuştu.

Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan etkinliği çevre temizliğinden çok çevre bilinci oluşması için düzenlediklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Hem çocuklarımız, hem de sivil toplum örgütlerimiz var burada. Onlarla yine bizim tarafımızdan atılan çöpleri temizledik. Bu faaliyetin asıl amacı toplumumuzda bilinç oluşturmayı amaçlıyoruz. Burada gerçekleşen bu faaliyetin fotoğraflarını bu alanlara asarak vatandaşlarımızı uyaracağız” dedi.

Etkinliğin ardından faaliyete katılanlar kahvaltıda bir araya geldi. Belediye Başkanı Mustafa Saruhan katılımcılara teşekkür etti.