Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 04:41:07' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 04:41:07' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=04 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656482

YANGIN NÖBETİ TUTTULAR...

Gümüşlük Beldesi sınırlarında, Turgutreis Beldesi Dereköy Mevkii'nin yukarı kısmında...

YANGIN NÖBETİ TUTTULAR...
Gümüşlük Beldesi sınırlarında, Turgutreis Beldesi Dereköy Mevkii'nin yukarı kısmında kalan Örmece Mevkii'ndeki dikenlik ve otluk sarp arazide yangın çıktı.
Karanlıkta yeri tam olarak belirlenemeyen yangın alanı, uzun uğraşlar sonunda tespit edilerek yakın bölgesine araçlarla gidilebildi. Sarp arazideki yangının tehlikeli olmadığı düşünülürken, alevlerin olduğu alana yaklaşık 2 kilometre yürünerek gidildi. İtfaiye aracı ve arazözlerin ulaşamadığı bölgeye giden Mustafa Tıraş isimli köylü yangınla ilgili olarak " Tehlike yok. Yerleşim yerine uzak. Yakınında ormanlık arazi de yok ", dedi. Vadi şeklindeki araziye yol olmadığı için, köyün ileri yaştaki sakinlerinden yangın alanına gidemeyen Hüseyin İşbilir ve Gülümser Yavaş, uzaktan alevleri görmeye çalıştı. Yere oturarak bekleyen Hüseyin İşbilir " Gitmek istedik ama gidemedik. Şimdi ise yangın buraya doğru gelebilir diye tarlalarımızı bekliyoruz. Bu yangın küçük ama geçmiş zamanda çıkan bir yangında alevler çok yüksekti. Buralar yandı ", dedi. Gülümser Yavaş da eskiden büyük bir yangın olayı yaşadıklarını hatırlatarak, o yangında hayvanlarının yanarak telef olduğunu söyledi. Jandarma güçleri de bölgeye giderek yangın alanında inceleme yaptı. Yangının sabah 05:00 sıralarında kendiliğinden söndüğü öğrenildi. Yangın geniş bir alanda etkili oldu. Yangının çıkış nedeni araştırılırken, yıldırım düşmesi sonucu çıkmış olabileceği tahmin ediliyor.