Yeme-İçme Sektöründe Yeni Dönem

Koronavirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok sektörde çalışma sisteminde köklü değişikliklere neden oluyor. Salgın sonrası birçok önemli marka müşterilerine daha sağlıklı koşullarda ulaşmak için çeşitli önlemler alıyor, iş geliştirme yoluna gidiyor.

Yeme-İçme Sektöründe Yeni Dönem

Salgın nedeniyle alınan önlemler kapsamında faaliyetlerine kısmı olarak ara verilen yeme-içme sektöründe de bundan sonraki süreçte paket servisin çok daha fazla önem kazanacağı gözleniyor. Bodrum'da da sektörün önde gelen markaları, evinden hizmet almak isteyen müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için paket servis sistemlerinde yeniliklere gitmeye başlıyor. Bu konudaki ilk somut adımı, Bodrum'un ünlü markalarından Eski Köy attı. 

Açıldığı günden itibaren, Bodrum'a keyif ve lezzetin buluşma noktası olan Eski Köy, yeni nesil Covid-19 salgını süresince lezzetlerini hızlı ve güvenilir ekibi ile Bodrum’a dağıtmaya devam ediyor. Gümbet’de bulunan restoranından çıkan lezzetleri Bodrum Merkez, Gümbet ve Bitez’e kadar ulaştıran Eskiköy, “Eskiköy’den daha hızlı” sloganıyla, sadece paket servis hizmeti verecek olan Paketköy şubesini açıyor.

Bugüne kadar tek merkezden hizmet veren ve sadece belirli bir bölgeye dağıtım hizmeti yapan Eskiköy, 11 Mayıs Pazartesi Ortakent’te açılacak olan Paketköy şubesi ile lezzetlerini Bağla Yalı, Bankev Sitesi, Yahşi Yalı, Ortakent Yalı ve Yakaköy’e de ulaştıracak. 

Haftanın her günü saat 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Paketköy, Eskiköy’e özel tüm lezzetleri sipariş verenlerle buluşturacak. Ödemelerin kredi kartları ve yemek kartlarıyla güvenli ve temassız olarak yapılabileceği Paketköy, yaklaşık 50 gündür uzak kaldığınız lezzetleri kapınıza kadar getirecek. 

11 Mayıs Pazartesi günü Ortakent’te hizmete giren Paketköy, 0(252) 358 69 18, 0(252) 358 59 30, 0(552) 724 19 12 numaralı telefonlardan hergün 10-00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.