Yeni Nesil C-HR Hybrid Satışa Sunuldu

Toyota, SUV segmentine farklı bir bakış açısı getirerek bir ikon haline gelen Toyota C-HR modelinin ikinci neslini Türkiye’de satışa sundu. Modelin Bodrum’daki lansmanı Toyota Plaza Yatu Bodrum şubesinde gerçekleştirildi.

Yeni Nesil C-HR Hybrid Satışa Sunuldu

Lansman, 9 Kasım Perşembe günü Toyota Plaza Yatu Bodrum’da gerçekleştirildi. Lansmana katılan vatandaşlar, aracı yakından inceleme ve test etme şansına sahip oldular. Lansmanı kaçırıp da aracı test etmek isteyenler ise şubeye gelerek, profesyonel ekip ile aracı inceleyip, test sürüşü gerçekleştirebiliyor.

Premium tasarımıyla ilk bakışta farklılığını hissettiren ve 1.8 litrelik tam hibrit motora sahip olan ikinci nesil Toyota C-HR, 1.550.000 TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarla 9 Kasım’dan itibaren Toyota Plazalarda yerini aldı. Toyota’nın Türkiye’deki fabrikasında üretilen ve tamamen yenilenen C-SUV modeli Yeni Toyota C-HR Hybrid, cesur tarzını yeni nesilde daha da ileriye taşıdı. Yeni model, daha keskin ve çarpıcı tasarımı, kullanıcı odaklı dijital kokpiti, zengin donanımları, yeni teknolojileri ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Toyota Plaza Yatu Bodrum Satış Müdürü Utku Çay, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"2016 yılında C-HR yolculuğumuza başladık. Bugün ise yeni kasasıyla karşınızdayız. Lansmanımızda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Aracımız yeni kasasıyla agresif ve çarpıcı bir dış tasarıma sahip. Gelişmiş cam tavan teknolojisi, kullanıcı oldaklı iç tasarımı, T-Mate güvenlik özellikleri, üstün motor ve sürüş dinamikleriyle karşınızda. Bu kasayla beraber dijital kameralı dikiz aynası hayatımıza girdi. 360 derece kamera imkanı sunuyor. T-Mate güvenlik özelliklerinde 18 tane güvenlik özellik bulunmakta araçta. 5. Nesil hybrid teknolojisi bu araçla beraber biz sunuldu. 1.8 140 beygir güce sahip. Gelişmiş C-HR özelliklerini deneyimlemek, test etmek için plazamıza sizleri bekliyoruz."