YILIN MESLEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Bodrum Rotary Kulübü tarafından mesleğinde başarılı kişilere verilen yılın meslek...

YILIN MESLEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Bodrum Rotary Kulübü tarafından mesleğinde başarılı kişilere verilen yılın meslek ödülleri Doria Otelde düzenlenen toplantı ile sahiplerini buldu.

Ödüller Bodrum Rotary Kulübünün 1273. toplantısında, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan tarafından, emekli öğretmen Hatice Yücel ve Bodrum Devlet Hastanesinde görev yapan Beyin Cerrahı Operatör Doktor Sadullah Ender Tabur’a, takdim edildi. Bodrum Rotary Kulüp Başkanı Figen Uyanık, toplantıda yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“ biz dünya ülkeleri arasında iyi niyet ve anlayışı karşılıklı olarak geliştirerek, barışa ve barış halinin kökleşmesine katkıda bulunan ender sivil toplum örgütlerinden biri olan Rotary Kulübü üyeleriyiz. İş ve meslek onurunuzu, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealinizi yücelten bu katkılarınızı şükran ile anıyor ve bugün size takdim edeceğimiz Rotary meslek hizmet ödülü ile bunun gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz" dedi.

Toplantıya konuk olarak Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuz Şahin, Kardiolog Dr. Mert Acar ve Kardiolog Dr. Aygül Çevik, Rotarakt Kulüp Başkanı Emre Rendeci de misafir olarak katıldı.