ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINDAKİ DETAY ŞAŞKINLIK YARATTI

Bodrum’da meydana gelen zincirleme trafik kazasında bir kişi yaralandı. Kazaya karışan...

ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINDAKİ DETAY ŞAŞKINLIK YARATTI
Bodrum’da meydana gelen zincirleme trafik kazasında bir kişi yaralandı. Kazaya karışan lüks otomobilin rot başının palmiye ağacına saplanması ise şaşkınlık yarattı.

Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi Beylikkırları mevkisinde olayda bir anlık dikkatsizlik sonucu Volkan Sezer idaresindeki 48 BV 11 plakalı otomobil ile Elif Bereu Şentürk yönetimindeki 34 NJ 94 83 plakalı otomobil ve sürücüsünün ismi öğrenilmeyen 48 BG 253 plakalı lüks otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Kazanın ardından yol kısmen trafiğe kapanırken bir kişi yaralandı. İhbar üzerine kaza mahalline polis, 112 Acil Sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ambulansa alınan yaralı ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralının tedavisinin sürdüğü hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Kazada 3 otomobilde de maddi hasar meydana gelirken, refüjdeki palmiye ağacına çarparak yan dönen ve sol ön jantı yerinden kopan lüks otomobilin rot başı ağaca saplandı. Ortaya çıkan bu ilginç görüntü şaşkınlık yarattı.

Polis ekiplerinin çalışmasının ardından kazaya karışan yoldan kaldırılarak trafik akışı normale döndürüldü.