3 Kişi Daha Koronavirüse Yenildi!

Koronavirüs vakalarında artışlar sürerken Bodrum'da tedavi gören 2 kişi kurtarılamayarak yaşamını kaybetti, İzmir'de tedavi gördüğü hastanede yaşama veda eden bir Bodrumlu da ilçeye getirilerek son yolculuğuna uğurlanacak.

3 Kişi Daha Koronavirüse Yenildi!

İzmir’de yaşamını sürdüren emekli fizik öğretmeni, 68 yaşındaki Mehmet Hilmi Öncü, covid-19 şüphesiyle İzmir’de hastaneye kaldırıldı. Emekli öğretmen Öncü, öğretmenler gününde Turgutreis’te toprağa verildi. Turgutreisli devlet sanatçısı Numan Pekdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi:

"Emekli Fizik öğretmeni yeğenim ve asker arkadaşım, maalesef bir Öğretmenler gününde Korona nedeniyle o da bugün 15.00 gibi Turgutreis aile kabristanında toprağa verilecek. Üzgünüz. Mehmet, Turgutreiste bir caddeye adı verilen Mehmet Hilmi Mandalincinin torunu, eski bakanlardan Zeyyat Mandalinci’nin de yeğeniydi. Dostlarımıza bir kere daha söyleyelim. Bu mikrobun kime ne zaman nerede bulaşacağı belli değil. Olabildiğince sokağa çıkmayalım, kuralları mutlaka uygulayalım."

MUĞLASPOR’UN ACI GÜNÜ... 

Bodrum’da koronavirüs şüphesiyle tedavi gören Muğlaspor'un efsanelerinden 80 yaşındaki İhsan Öztürk de kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 

Muğla’nın renkli ve sevilen simalarından Muğlaspor’un ilk lisanslı futbolcusu ve ilk kaptanı, Yiyecek Maddesi Yapanlar ve Satanlar Odası önceki dönem Başkanı İhsan Özgen (80), Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Daha önce kalp krizi geçiren Özgen, bundan bir süre önce koronavirüse yakalandı. Tedavi amaçlı olarak hastaneye kaldırılan ve Bodrum’a getirilen Özgen, bütün uğraşlara rağmen kurtarılamadı ve bugün hayatını kaybetti. İhsan Özgen’in cenazesinin bugün Muğla Yeni Şehir Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

BİR KAYIP DA UMURÇA’DAN! 

Umurca Mahallesi’nde yaşamını sürdürdüğü öğrenilen 93 yaşındaki Naciye Kuleli de, covid-19 şüphesiyle tedavi gördüğü Bodrum Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Kuleli’nin Torba Mezarlığı’na gömüleceği bildirildi.