31 Yaşında Virüse Yenildi!..

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde inşaat teknikeri olarak görev yapan evli ve 2 çocuk babası 31 yaşındaki Edip Memiş, Covid-19 teşhisiyle tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde hayatını kaybetti.

31 Yaşında Virüse Yenildi!..

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde inşaat teknikeri olarak görev yapan Edip Memiş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde Kovid-19 teşhisi sebebiyle yoğun bakımda tedavi görüyordu. Deniz’in, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatına kaybetmesi başta ailesini, sevenlerini ve milli eğitim camiasına büyük üzüntü yaşattı. Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü de sosyal medya hesabından yaptığı taziye paylaşımında şunları kaydetti:

“Müdürlüğümüzde inşaat teknikeri olarak görev yapmakta olan Edip Deniz Memiş, Covid-19 nedeniyle tedavi görmekte olduğu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesi yoğun bakımda akşam saatlerinde vefat etmiştir. Merhum 31 yaşında, evli ve 2 çocuk babasıydı. Cenazesi memleketi Batman’da toprağa verilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz. Camiamızın başı sağ olsun.”