Aras ve Bodrumlulara Teşekkür Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, deprem bölgesinde yaptığı çalışmalar nedeniyle Bodrumlulara ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a teşekkür etti.

Aras ve Bodrumlulara Teşekkür Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Bodrum Belediyesi’nin 60 konteyner ve ekipleri ile destek verdiği Malatya Doğanşehir’deki konteyner kentte depremzedelerle bir araya geldi. Ağbaba, Bodrumlulara ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a teşekkür ederek şunları dile getirdi;

“Bodrum Belediye Başkanı’ndan Allah razı olsun. Hem deprem boyunca hem de Ramazan boyunca buraya hizmet veriyor. Ona teşekkür ediyoruz. Bu arkadaşlar ta Bodrum’dan buraya gelmişler, o güzel Bodrum’u bırakmışlar, deprem şartlarında sizlerle beraber yaşıyorlar. Beraber hizmet ediyorlar. Önce bu Bodrum Belediyesi personeline hep beraber teşekkür edelim. Sonra bu arkadaşları, kardeşlerimizi gönüllü bir şekilde buraya gönderen, Malatya’mıza hizmet eden, hiçbir şey beklemeden Bodrum halkının imkanları ile bize hizmet eden Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’tan da Allah razı olsun diyorum. Bu kardeşlerimin de hiçbir mecburiyeti yok ama acımızı paylaşıyorlar, bizimle beraberler. Onlara da teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar.”

“Yemeklerden memnun musunuz?” sorusunu soran ve depremzedelerden “Çok güzel yapıyorlar” yanıtını alan Ağbaba, “Hepinize de tekrar geçmiş olsun. Depremin ilk gününden beri yanınızdayız. Yanınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi.