BAYK 3. AYAK MÜCADELESİ SONA ERDİ
Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) Kış Trofesi 3. Ayak mücadelesi, yapılan 2’inci...
![BAYK 3. AYAK MÜCADELESİ SONA ERDİ](https://kenttv.net/uploads/images/arsiv/20190304113514_kenttv_haber_1536.jpg)
Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen, Bayk Kış Trofesi 3. Ayak mücadelesi tamamlandı. İkinci gün yarışlarında IRC-A ve destek sınıfı tekneler 12 millik Görecek Burnu ile Çelebi Adası arasındaki parkurda mücadele etti. IRC-B sınıfı ise 15 millik Görecek Burnu- Çelebi Adası- Kargı Adası- Karaada rotasında yelken açtı.
43 teknenin katıldığı 3. Ayak sonunda IRC-A’da "Define", IRC-B’de "Heaven Can Wait 2", destek sınıfında ise "Deniz Cadıları Nora" isimli tekneler birinci oldu.