Beach Goin İle Plajlar Cebinizde...

Bodrum’da bir girişimci tarafından hayata geçirilen, uygulama üzerinden plaj rezervasyonu yapılabilen “Beach Goin” adlı dijital platformun Bodrum Ticaret Odası’nda (BODTO) tanıtımı yapıldı.

Beach Goin İle Plajlar Cebinizde...

Girişimci Furkan Öcal tarafından hayata geçirilen “Beach Goin” adlı uygulama ile, plaj işletmeleri ve otellerin plaj, havuz, spa, aqua park, restoran gibi imkanları hakkında bilgi alma, değerlendirme ve rezervasyon yapma gibi imkanlar sunuluyor.

Mayıs ayı içerisinde kullanıma başlanacak olan dijital platform, günlük kullanım, esnek paketler ve sınırsız üyelik gibi imkanlar sunuyor. Platformun sektör temsilcilerine tanıtımı Bodrum Ticaret Odası’nda (BODTO) yapıldı. 

Beach Goin kurucusu Furkan Öcal, Kent Haber’e yaptığı açıklamada platform hakkında şu bilgileri verdi;

“Beach Goin, plajseverlerin hayallerindeki plaj deneyimini parmaklarının ucuna getiren bir platform. Bugün, işletmeler tarafındaki tanıtımı için toplandık. İşletmeler tarafında bağımsız plaj işletmeleri ile oteller ve resortlarla çalışıyoruz. Onlara da konaklama dışı rezervasyon ve üyelik platformu olarak hizmet veriyoruz. Oda dışındaki plaj, havuz, spa, aqua park, restoran gibi yan imkanlarını bu alanlardaki gelirlerini arttırmak ve işlerini risksiz bir şekilde dijitalleştirmelerini sağlıyoruz. Bunun dışında sektörün diğer oyuncularını satış ortakları olarak sisteme dahil ediyoruz. Kendi özel plajı olmayan oteller, seyahat acentaları, konsiyaj ve villa kiralama şirketi gibi misafirlerinin bu alanda ihtiyaçları olan sektör paydaşlarını da satış ortağımız olmaya davet ediyoruz.” dedi.

 

Beach Goin platformunun sunacağı avantajlardan da bahseden Furkan Öcal, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Tüketici tarafında herkesi hedefliyoruz. İçerisinde yerli yabancı tatilci de, Bodrum’da yaşayan veya burada yazlık sahibi olanlar da var. Gerek gündelik kullanım için gerekse daha düzenli kullanım için paketler, üyelikler sunuyoruz. Aslında hayallerindeki mekanı keşfetmelerini ve orada yerlerini ayırtmalarını çok kolaylaştırıyoruz. Kolaylığın ötesinde de onlara bir takım ayrıcalıklar, fırsatlar sunan bir platform bu. Dolayısıyla hem kolaylık, hem de kazandıran ayrıcalıklar gibi faydamızı özetleyebilirim. İşletmeler tarafında da onların yeni, yüksek değerli misafirler kazanmalarını, çapraz satış, yukarı satışlarla misafir değerini arttırmalarını ve boş kapasiteleri olan durumlarda bu kapasiteyi gelire dönüştürmelerini sağlıyor. Tüketicilere aslında onların da talep ettikleri dijital deneyimi sunmuş oluyor. Yani işletmeler fiziksel deneyim sunarken, biz dijital tarafta tamamlayıcı iş ortağı oluyoruz.”

Uygulamanın ne durumda olduğundan bahseden Beach Goin Kurucusu Furkan Öcal, sözlerini şöyle noktaladı;

“Bugün katılan işletmelere uygulamamızın demolarını gösteriyoruz. Mayıs ayı içerisinde hem internet sitemiz https://beachgoin.com’un devreye girmesini hedefliyoruz, hem de mobil uygulamalarımız indirilebiliyor olacak. Beach Goin’de üyelik ücretsiz. Biz hiçbir komisyon vesaire gibi hiçbir şey eklemiyoruz. Hatta seçtiğiniz plajda size en iyi fiyat garantisini sunuyor. Dolayısıyla internet sitemizi ziyaret ederek veya uygulamamızı indirerek ücretsiz kayıt olduktan sonra kullanabilecekler." dedi.