Rammos'ta Dedeman Tecrübesi...

Turgutreis'te 2 yıldır, Kumova ve Mandalinci aileleri tarafından işletilen Rammos Hotel Bodrum, yapılan franchise anlaşması sonrasında misafirlerini ‘Rammos Managed by Dedeman Bodrum’ olarak Dedeman yönetim güvencesi ile ağırlamaya başladı. ‘Rammos Managed by Dedeman’ lokasyonu, konforlu odaları, huzur veren peyzajının yanı sıra; modern ve bohem tarzda dizayn edilmiş keyifli plajı ile de misafirlerine çok özel bir tatil imkânı sağlamayı hedefliyor.

Rammos'ta Dedeman Tecrübesi...

Yeni yaz sezonunu yeni ismi ile karşılayan Rammos Managed by Dedeman Bodrum’un açılış törenine Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Mandalinci, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kumova ve davetliler katıldı. 

Bodrum’un Turgutreis ilçesinde yer alan, 6 süit, 8 aile odası ve 106 deluxe oda olmak üzere 120 odası bulunan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Rammos Hotel’in şıklığı ve konforunu, Dedeman’ın misafirperverlik anlayışı ve kalitesiyle birleştirerek, hem bölgedeki konaklama ihtiyacını karşılayacak, hem de 12 ay aralıksız istihdam sağlayacak.

Rammos Managed by Dedeman Bodrum bünyesinde iki alakart restoran, Fitness merkezi, cilt bakımı odasını da kapsayan 3 masaj odası, sauna ve Türk hamamı gibi aktivite olanaklarını bir arada sunuyor. Turgutreis merkeze 3, Bodrum şehir merkezine 19 ve Bodrum havalimanına 53 kilometre mesafede yer alan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Güvenli Turizm, Mavi Bayrak, 3 Yaprak Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık sertifikalarına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Sadece tatil değil; iş seyahatinden şirket etkinlerine, düğün ve özel gün organizasyonlarından balayı tatiline kadar çok geniş bir kitleyi misafir eden otel, Dedeman Loyal Club üyesi olan misafirlere otelin  olanaklarından çok özel fırsatlar ile yararlanma şansı sunuyor.

Törende konuşan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Dedeman markasını çok değerli yatırımcılara teslim ettiklerini söyledi. Türkiye turizmi için güzel işler yapmayı arzu ettiğini dile getiren Demiray, “Bu kadar güzel bir birliktelikten güzel bir sinerji doğurmak istiyoruz. Sayın Banu Dedeman ile tanıştığımda Dedeman’ın 17 oteli vardı. Açık otel sayımız şu anda 33. Aktif, devamlı seyahat eden Loyal Club üye sayımız 60 bin. Bunu 1 milyona çıkartmayı hedefliyoruz. Bu hedef için özellikle Rammos, Kemer, Olympos gibi Ege ve Akdeniz otellerimizle etkileşim yaratacağız. Biz 7’den 70’e herkesi misafir etmek için yola çıktık. 0-12 yaş grubuna ücretsiz konaklama, 12-20 yaşa %30 indirim, 20-30 yaşa da %20 indirim sunduk. Hedefimiz Z kuşağının da Dedeman’ı olmak. Ayrıca basın mensuplarına %25, kamu görevlilerine ve emeklilere de %30 indirim imkanı sunuyoruz. Bu girişimlerimiz yatırımcılarımızı da çok mutlu ediyor. Ülkemiz turizm sektöründe firmalar belirledikleri fiyatın altına inmeye imtina ediyor ancak bu doğru değil. Önemli olan herkese uygun çözümler sunabilmek. Bu birlikteliğin çok verimli ve kazançlı olmasını diliyorum. Birlikte büyüyoruz, birlikte kazanacağız” şeklinde konuştu. 

Kumova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kumova ise “2 yıl önce bir 19 Mayıs gecesi güzel bir açılışla Turgutreis’in marka değerini artıracak güzel bir organizasyona imza atmıştık” diyerek sözlerini şöyle tamamladı: “O günden bugüne, Mandalinci ailesi ve Kumova ailesi olarak çok güzel bir yatırıma imza attık. İki aile tek bir aile olmayı çok güzel başardık. Değerli genel müdürümüz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla bu aileyi genişlettik. Bugün de turizm sektöründe çok değerli olan Dedeman markası ile bu aileyi genişletiyoruz. Otelimiz 120 odalı olmasına karşın, butik bir anlayışla konuklarına bugüne kadar hizmet verdi. Destek veren herkese teşekkür ederiz. İnşallah Rammos by Managed Dedeman olarak çok değerli işlere imza atacağız.” dedi.