BGC’den, BESİAD’a Ziyaret

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (BESİAD) ziyaret etti.

BGC’den, BESİAD’a Ziyaret

Bodrum’da faaliyet gösteren oda ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluş amacı ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren cemiyet yönetimi son ziyaretini BESİAD’a gerçekleştirdi.

Derneğin OASİS Alışveriş Merkezi’nde bulunan ofisinde gerçekleşen ziyarette BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlığoğlu ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Ziyarette Bodrum’da yürütülen basın çalışmaları, sosyal medyanın basın üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri konuşuldu.

BESİAD heyeti, Bodrum’da gazetecilerin bir araya gelerek cemiyet çatısı altında toplanmasının önemine vurgu yaparken, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan da amaçlarının öncelikle mesleğe emek veren herkesi aynı çatı altında toplamak ve sosyal sorumluluk projelerine ortak olup yeni projeler üretmek olduğunu belirtti.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette BGC Başkanı Eren Ayhan’a Başkan Yardımcısı Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Baran Akcan, Mehmet Can Meral ve Hamdi Yörür eşlik etti.