BigRed'in 2. Durağı Bodrum Oldu...

Endüstriyel akülü ve elektrikli el aletleri sektörünün öncü markalarından Milwaukee’nin tanıtım tırı BigRed, Bodrum bayisi Osmanlı El Aletleri firmasının Konacık Balkanoğlu İş Merkezi'ndeki mağazası önünde bir tanıtım gerçekleştirdi.

BigRed'in 2. Durağı Bodrum Oldu...

Türkiye genelinde 25 şehirde, 53 farklı noktada bayileri bulunan Milwaukee firması, BigRed tırı ile İzmir, Bodrum, Antalya, Konya, Ankara, Eskişehir, Bursa, İstanbul ve Tekirdağ olmak üzere toplamda 9 şehri gezerek, ürünlerini müşterilerine tanıtmayı hedefliyor. Turuna İzmir’de başlayan firmanın ikinci durağı ise Bodrum oldu. “Araç değil, çözüm satıyoruz.” prensibi ile hareket eden firma, elektrikli ürünlere yatırım yapmıyor. Milwaukee ürünlerinin enerjisi yüzde 90 oranında aküden sağlanıyor. Hem enerji, hem de dayanıklılık açısından sektöre öncülük eden Milwaukee, yaklaşık 9 bin ürün çeşidiyle müşterilerine çok farklı alternatifler sunuyor. 

Bugün Bodrum'a gelen BigRed tırını ziyaret eden müşteriler, alacakları ürünleri test etme imkanı buldu. Akülü araç gereç sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getiren firma, kişisel güvenlik ekipmanları, akülü maktap çeşitleri, akülü aydınlatmalar, akülü çim biçme aletleri ve akülü orman motorları gibi yeni nesil araç gereçleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

TTI Elektronik Bölgesel Hesap Yöneticisi Konrad Wojdalski, Kent Haber’e yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Bu bizim Türkiye’deki ikinci günümüz. BigRed Türkiye’nin ikici durağı da Bodrum. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Osmanlı Ticaret ve Türkiye’deki resmi distribütörümüzle işbirliği yapıyoruz. Umarım sonraki adımlar için işlerimiz iyi gider. Bir günlüğüne Bodrum’dayız. Gittiğimiz her şehirde bir gün kalıyoruz. Bodrum’dan sonraki duraklarımız Antalya, Konya, Ankara, Eskişehir, Bursa, İstanbul ve Tekirdağ olacak. Biz özellikle Milwaukee olarak araç gereç değil, çözüm satıyoruz. Müşterilerimizin daha hızlı ve kolay çalışabilmesi için onlara yardımcı oluyoruz. Özellikle şu an Bodrum’da kişisel güvenlik ekipmanları gibi birçok ekipmanı ön plana çıkartıyoruz. Milwaukee markamızda en çok değer gören ürünlerimiz arasında M18 kategorisinden 200’ün üzerinde güç aracı bulunmakta. Bunların dışında birçok güç ekipmanı, az önce de söylediğim gibi kişisel güvenlik ekipmanları ve bizim için çok önemli ve çok kullanışlı olan packout çanta sistemleri bulunuyor." dedi.


 
Milwaukee Satış Müdürü Gökmen Özkara ise şunları ifade etti:

"Şu anda Bodrum’da, Osmanlı El Aletleri bayimizdeyiz. Osmanlı El Aletleri bayimiz, Yalıkavak ve Konacık olmak üzere iki mağazayla hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak akülü ürün grubuyla müşterilerimize çözüm sunmaktayız. Saha satışını müşteriyi yerinde ziyaret ederek, yaptıkları işe uygun makinelerin demolarını gerçekleştirip gerçekleştiriyoruz. Tamamen çözüm odaklı çalışıyoruz. Hangi ürün gerekliyse, o ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Türkiye genelinde 25 şehirde, toplamda 53 farklı noktada bayilerimiz bulunmaktadır. Bodrum’da 2020 Kasım ayı itibariyle Yalıkavak mağazamızı açtık. Orada 12 metrelik bir stant alanımız var. 2023 Mart ayı itibariyle de Konacık mağazamızı açtık. Konacık mağazamızda da 18 metrelik bir alanımız var. Burada Milwaukee markasının akülü ürün grubunda bulunan ürünlerin yaklaşık yüzde 80’i bulunmakta. Aksesuar grubunda da aynı şekilde. Maksimum verimle müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Özelliğimiz yüzde 90 akülü olması. Elektrikli ürünlere artık marka olarak bir yatırım yapılmamakta. Tüm çözümler akülü ürünler olarak sunulmakta. Örnek vermek gerekirse eskiden sadece akülü matkap vardı. Şimdi akülü aydınlatmalar, akülü çim biçmeler, akülü orman motorları gibi birçok ürünümüz bulunuyor. Toplamda yaklaşık 9 bin ürün çeşitliliğiyle hizmet vermekteyiz." dedi.

Bodrum'da Milwaukee bölge bayisi olan Osmanlı El Aletleri firmasının ev sahipliği yaptığı tanıtım, akşam saatlerinde sona erdi.