Bir Stat Müjdesi de Turgutreis’e

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde, Turgutreisspor’a bir stadyum arsasının tahsisi için Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu ile görüştüğünü ve olumlu yanıt aldığını açıkladı.

Bir Stat Müjdesi de Turgutreis’e

Bodrum’un en büyük mahallelerinden Turgutreis’in temsilcisi Turgutreisspor'un yönetimi tarafından yaklaşık iki yıldır talep edilen stat yeri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığından olumlu haber geldi. AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in girişim ve destekleri ile Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne ait olan bir arsanın spor kulübüne tahsisi işlemlerinde son aşamaya ulaşıldığı açıklandı. Müjdeli haberi Muğla Milletvekili Yavuz Demir’in de katıldığı görüşmede Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu bizzat verdi.

Turgutreisspor Kulübü Başkanı Melih Aydoğan açıklamasında; tahsisle birlikte yeni stadın yapımı için çalışmalara başlanacağını belirterek; “Uzun süredir Turgutreis’imiz için talepte bulunduğumuz stadımızla ilgili AK Parti Muğla Milletvekilimiz Sn. M. Yavuz Demir’in girişimleriyle önemli bir aşama kaydettik. Takımımızı daha iyi yerlere getirebilmek ve spora olan ilgiyi daha da artırabilmek için Muğla Milletvekilimiz Sn. Yavuz Demir ve bizim ısrarlı takibimiz neticesi, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. M. Muharrem Kasapoğlu aralık ayı içinde stat yerimizin tahsisisinin yapılacağı müjdesini verdi. İlk günden bu yana bize desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Kasapoğlu ve gençlerin ağabeyi, sporun ve sporcunun dostu Sn. Yavuz Demir vekilimize şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.