BİTEZ BELEDİYESİ SAHİL TEMİZLİĞİNE BAŞLADI

Bitez Belediyesi tarafından Yalı sahilinde temizlik ve ağaç budama çalışması başlatıldı....

BİTEZ BELEDİYESİ SAHİL TEMİZLİĞİNE BAŞLADI
Bitez Belediyesi tarafından Yalı sahilinde temizlik ve ağaç budama çalışması başlatıldı.

Bitez yalısı mevkiinde başlatılan çalışmalarda çok sayıda belediye işçisi görev yapıyor. İşçiler çevredeki palmiye ağaçlarını budayarak sahil temizlik çalışmasını sürdürüyor.

Çevre düzenlemeleri çalışmaları bölgedeki vatandaşların ve esnafın dikkatini çekiyor. Kent Haber'e açıklamalarda bulunan bölgedeki bir otel sahibi Celal Vural, Bitez Belediyesinin çalışmalarından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek şunları söyledi:

"Henüz daha sezon başlamadı, hava bugün çok güzel olduğu için bizde heyecanlanıyoruz. Belediye gücüne göre üretim yapabiliyor, bunların hepsi maddiyata dayanıyor. Bitez belediyesinin hizmetlerini ben yeterli görüyorum. İnşallah ilerde bu güç daha çok artar altyapılar tamamlanmak üzere, büyük sorunumuz yok, bunların hepsi zaman ve sabırla olacak şeyler. Ben umutluyum bizim Bitezimiz kendisini koruyor. Biz burada yaşamaktan çok mutluyum."

Çalışmaları takip eden Bitez Belediyesi halkla ilişkiler sorumlusu Doğukan Keklik, çalışmalar başlatılmadan önce esnafın görüşlerine başvurduklarını olumlu bir cevap aldıktan sonra çalışmaların startını verdiklerini ifade ederek şöyle konuştu:

"Bitez belediyesi olarak sahil kısmında çok sayıda açık restoranımız var. Buraya gelen insanlarımızın daha rahat daha huzurlu zaman geçirmeleri için belediye olarak sahilde bir temizlik çalışması başlattık. Bu çalışmalar periyodik olarak devam edecek. Bütün halkımızı buraya davet ediyoruz."