Bodrum’da 100. Yıl Konseri Verecekler

İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçıları, Cumhuriyet’in 100. kuruluş yıldönümü konseri verecek.

Bodrum’da 100. Yıl Konseri Verecekler

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde 21 Kasım Salı günü düzenlenecek konser, saat 20.00’da başlayacak. 

“Puccini’den Verdi’ye, Türkülerimizden Marşlarımıza” temalı konserin sanat koordinatörü Bodrumlu sanatçı Numan Pekdemir, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Bilindiği gibi Atatürk’ün bize emaneti olan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümünü büyük bir sevinçle kutlamaktayız. Bu defa İzmir Devlet Operasının değerli solistlerini 21 Kasım’da Bodrum’da konuk ediyoruz. Solistlerimiz, Filiz Güneş, Nurgün Babürhan, Oğuz Çimen, Gökhan Varkan, Ebru Kaptan, Derya Gürlük, Suhan Arslan, Gökhan Koç ve piyanoda Tuğçe Doruk. Değerli sanatçılarımıza bir kere daha teşekkür ederiz. Ayrıca bu konserin gerçekleşmesinde çok değerli destekleri için Bodrum Belediyesi’ne ve Başkanımız Sayın Ahmet Aras’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Elbette konserde bizlerle beraber olup marşlarımızı birlikte söyleyeceğimiz değerli Bodrumlulara ve Mandarin Resort’a da teşekkür ederiz. Marşlarımızı hep birlikte söyleyelim.”