Bodrum'da İğrenç Olay; 4 Tutuklama!

Bodrum’da 4 kişi, 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulundukları suçlamasıyla tutuklandı.

Bodrum'da İğrenç Olay; 4 Tutuklama!

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen nitelikli cinsel istismar ve uyuşturucu madde ticareti soruşturması kapsamında; evinden kaçan 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulundukları tespit edilen 5 şahıs hakkında soruşturma başlatıldı. 

Yapılan tahkikat sonrasında mağdur kız çocuğuna 14 yaşından beri cinsel istismarda bulundukları suçlamasıyla 44 yaşındaki Y.E., 25 yaşındaki S.Ö., 24 yaşındaki O.A., 22 yaşındaki V.A ve 27 yaşındaki S.A. adlı şüpheliler Başsavcılığın talimatıyla gözaltına alındı.

Mağdur çocuğun alınan ifadesinde ve şüphelilerin ifadelerinde şüphelilerin mağdura cinsel istismarda bulunduklarının anlaşılması üzerine şahıslar tutuklama talebiyle Sulh Ceza hakimliğine sevk edildi. Çocuğa 14 yaşı içerisinde de nitelikli cinsel istismarda bulundukları belirlenen 4 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Y.E. adlı şahıs ise adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

Mağdur kız çocuğunun ailesine teslim edildi, bir kez daha evinden kaçması durumunda ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesindeki bir yurda teslim edileceği öğrenildi.