Bodrum’da Yılbaşı Etkinlikleri

Yeni yıl dolayısıyla Bodrum’un farklı noktalarında yılbaşı etkinlikleri düzenlenecek.

Bodrum’da Yılbaşı Etkinlikleri

"Yeni yılın coşkusu her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden renkli etkinlikler ile Oasis Bodrum’da yaşanacak. 24-31 Aralık tarihlerinde Yılbaşı alışveriş sokağı, yılbaşı ağacında kar yağdırma ve fotoğraf çekimi, canlı müzik gibi birçok etkinlikle Oasis, çok özel bir şölene ev sahipliği yapacak.

Oasis Bodrum, “Alışveriş ve Eğlencenin Merkezi” anlayışından yola çıkarak, her dönem ziyaretçilerinin beğenisini kazanacak etkinlik ve aktiviteleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. 24 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Bodrum Bandosu ile festival ruhu başlayacak. Yılbaşı şenliği kapsamında, 24-31 Aralık tarihlerinde yeni yıla özel el emeği ve tasarım ürünlerin yer aldığı alışveriş sokağı ve her sene yoğun talep gören kişiye özel kar yağdırma ve ücretsiz fotoğraf çekimini ziyaretçileriyle buluşturacak. Engin Özçelik ve Orkestrası, kar yağdırma eşliğinde yılbaşı müzikleriyle 30 Aralık Cuma günü Oasis ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacaklar.

Bodrum Belediyesi Kurs Merkezi’nin Cevat Şakir Caddesi PTT karşısında 21–23 Aralık tarihlerinde “Üreten Kadınlar Yılbaşı Kermesi” düzenleniyor. 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 25’inci yıl kermesi de bu yıl 23–25 Aralık tarihleri arasında Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11.00 –18.00 saatleri arasındaki kermeste dans gösterileri, müzik dinletileri ve defileler olacak. 

24 Aralık günü de İskele Meydanı’nda Bodrum Girişimci ve Gelişen Kadınlar Yılbaşı Alışveriş Şenliği yapılacak. Tasarımcıların özel olarak ürettiği hediyelik eşyaların yer alacağı şenlikte müzik dinletisi, hediye çekilişleri ve renkli etkinlikler gerçekleştirilecek. 

23–31 Aralık tarihlerinde farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer alacağı Midtown Yeni Yıl Köyü hazırlanacak. Özel tasarım takı ve aksesuarlardan tekstil ürünlerine, yılbaşı süslerinden dekorasyon malzemelerine, her zevke uygun binlerce hediye alternatifinin sunulacağı organizasyon, yılbaşı stantları ve festival tadında etkinlikleri ile Bodrumlularla buluşacak.