Bodrumspor 3 Puanla Dönüyor
Bodrumspor deplasmanda karşı karşıya geldiği Vanspor'u 3-1 mağlup etti.
![Bodrumspor 3 Puanla Dönüyor](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_61911958ddcfe.jpg)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta 3. Hafta karşılaşmaları oynandı. Bodrumspor, ligde şampiyonluk iddiası olan takımlardan Vanspor FK ile karşı karşıya geldi.
Van Şehir Stadı’nda oynanacak maçın 16 ve 35'inci dakikalarında 2 gol kaydeden Oğuzhan Doğan, Bodrumspor'u 2-0 öne geçirdi. Vanspor'dan Sedat Komi ilk yarının bitimine 4 dakika kala farkı 1'e indirdi.
Maçın 47'inci dakikasında Samet Yalçın yeşil beyazlıları 3-1 öne geçiren gölü kaydetti. Maç bu skorla sona erdi.
Bodrumspor bu sonuçla 2 maç aranın ardından 3 puan aldı.