BODRUMSPOR HATAY’A 4 ÖNEMLİ EKSİKLE GİDİYOR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta bu hafta deplasmanda Hatayspor ile karşılaşacak Bodrum...

BODRUMSPOR HATAY’A 4 ÖNEMLİ EKSİKLE GİDİYOR
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta bu hafta deplasmanda Hatayspor ile karşılaşacak Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da 4 önemli eksik var.

B.B.Bodrumpor’da Çağrı Tekin ve Agah Oktay Yılmaz’ın tedavileri sürerken, kaptan Erkan Değişmez ve Tolga Deniz’in yapılan sağlık kontrollerinden sonra bu haftaki Hatayspor deplasmanında oynayamayacağı öğrenildi.

Çağrı Tekin’in tedavisi sürerken, Agah Oktay Yılmaz bu hafta başından itibaren takımdan ayrı çalışmalara başladı. Agah Oktay’ın önümüzdeki haftadan itibaren takımla çalışması beklenirken, yaklaşık 2 hafta sonra forma şansı bulması bekleniyor. Kaptan Erkan Değişmez’in yapılan sağlık kontrolünde ise sağ ayak bileğinde bağ yaralanması olduğu, Tolga Deniz’de ise sağ ayakta menisküs yırtığı tespit edildi. Her iki oyuncunun da yaklaşık 2 hafta sahalardan uzak kalması beklenirken, B.B.Bodrumspor bugün Çağrı Tekin, Erkan Değişmez, Tolga Deniz'in katılmadığı tek antrenmanla günü tamamladı.

Antrenmanın ardından havayoluyla İstanbul aktarmalı Hatay’a uçan B.B.Bodrumspor kafilesi burada konaklayacağı otelde maç kampına girecek. Antakya Atatürk Stadı’nda 14.30’da başlayacak karşılaşmayı ise İzmir bölgesi hakemlerinden Hasan Avcı yönetecek.