Bodrum'un 6 Golü Sakarya'yı Karıştırdı

Sakaryaspor'un başkan adayı Uğur Akkuş düzenlediği basın toplantısında, Bodrumspor karşısında alınan 6-2’lik mağlubiyeti hatırlatarak rövanş maçı için iddialı açıklamalarda bulundu.

Bodrum'un 6 Golü Sakarya'yı Karıştırdı

Spor264'te yer alan habere göre ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi ve Sakaryaspor başkan adayı Uğur Akkuş, başkan seçilmesi halinde TFF 2. Lig’deki temsilcimiz Bodrumspor karşısında aldıkları ağır yenilgiyi unutturacağını söyledi. Akkuş, Bodrumspor ile oynanacak olan rövanş maçında takıma 500 bin TL galibiyet primi vereceğini ve en az 6 gol atılmasını istediğini açıkladı.

Uğur Akkuş'un konuşmasında, "Burada benim şu anki gündemim hezimetten bahsederken Bodrum'dan yenen 6 tane gol. 6-2'lik mağlubiyet. Ben başkan olur olmaz. Bodrum ile bu sezon tekrar maç yapılacak. Bodrum maçında bunun karşılığı 6 tane gol atmadan, o takım oradan dönmeyecek. Atması için de, o kara lekenin silinmesi için de futbolculara 500 bin lira prim veriyorum. Buradan da söylüyorum. Koyacağım 500 bin lirayı 'Gidin ilk işiniz Bodrum'daki bu kara lekeyi silin' kardeşim. Siz orda gol yiyorsunuz böyle bir şey olmaz. Bunun suçlusunu ben bilemem orası teknik konular. Ama şuan mademki o hezimetten bahsediyoruz, 500 bin lira prim koyuyorum futbolculara. 'Gidin oynayın bu maçın rövanşını bu şehre, bu taraftara özelliklede Tatangalar'a alın gelin' diyeceğim" ifadelerini kullandı.