BODRUMSPOR’UN U-13 VE U-11 TAKIMLARI TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN MÜCADELE EDİYOR

Bölgesel Amatör Lig 7’inci Grupta Şampiyon olarak 3’üncü lige çıkan B.B. Bodrumspor’un...

BODRUMSPOR’UN U-13 VE U-11 TAKIMLARI TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN MÜCADELE EDİYOR
Bölgesel Amatör Lig 7’inci Grupta Şampiyon olarak 3’üncü lige çıkan B.B. Bodrumspor’un altyapı takımları da hedeflerine başarıyla ilerliyor.

U13 Play Off A grubunda mücadele eden B.B. Bodrumspor U-13 takımı hafta sonu Ula İlçe Stadında Fethiyespor U-13 takımını 3-1 mağlup ederek grup maçlarına güzel bir başlangıç yaptı. Grup maçlarında 27 Mayıs’ta Yatağan'da Marmarisspor U-13 takımıyla karşılaşacak olan B.B. Bodrumspor U-13 takımı, 2 Haziran'da ise Milas’ta Yatağanspor ile karşılaşacak.

B.B. Bodrumspor U-13 takımı grubunda ilk ikiye girmesi sonucunda B grubunun ilk takımıyla mücadele edecek. 5 Haziran’da oynanacak olan final karşılaşmalarını kazanan takımlar Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.

B.B. Bodrumspor U-11 takımı ise u-11 ligi A Grubunda 30 Mayıs’ta Milas’ta Yeni Milasspor U-11 takımıyla karşılaşacak. Diğer maçına 3 Haziran'da Yalıkavak Bld.Spor karşısında çıkacak B.B. Bodrumspor U-11 takımı bu maçları kazanması dahilinde grup final maçlarını oynayacak ve bu maçlarda da başarılı sonuçlar alması durumunda Türkiye finallerine gitmeye hak kazanacak.