GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında Mayıs...

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek olan sportif etkinlikler devam ediyor.

Bodrum Kaymakamlığı ve ilçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün koordinasyonun da devam eden etkinlikler kapsamında, Bodrum’u gerek Milli Takım da, gerekse ulusal ve uluslararası alanda temsil etmiş sporculardan oluşan gruplar doyasıya eğlenerek, değişik sportif aktiviteleri tanıma fırsatı buldu.

Paintbal ve Dalış aktivitelerine katılma fırsatı bulan gençler, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’a ve Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fatih Uzunlulu’ya teşekkür ederken, Uzunlulu şunları söyledi;

“Bu yıl gerek özel sporcularımız, gerekse tüm halkımızla gençlik haftamızı doyasıya kutluyoruz. Sportif etkinliklerimiz Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek. Bu hafta iki değişik aktivite ile gençlerimizi değişik sportif aktivitelerle tanıştırma fırsatı bulduk. Bu aktivitelerde bizlere destek olan ve kapılarını gençlerimize ücretsiz olarak açan Fun Town yöneticisi Serkan Işık ve organizasyon sorumlusu Can Demir’e ve gençlerimizin dalışlarını gerçekleştiren dalış merkezine teşekkür ediyorum” dedi.

Fatih Uzunlulu ayrıca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerin ay sonuna kadar devam edeceğini söyledi.