Bu Kez Sulak Alanı Temizlediler

Bodrum’un farklı noktalarında çevre temizlikleri yapan Mis Gibi 1 Bodrum grubu, bu kez Tuzla Sulak Alanı’nda temizlik çalışması yaptı.

Bu Kez Sulak Alanı Temizlediler

2019 yılında Yakaköy Mahallesi’nde yaşamını sürdüren Tülin Mor Janes öncülüğünde bir araya gelen çevreye duyarlı vatandaşların çevre temizliği çalışmaları sürüyor. Kendilerine Mis Gibi 1 Bodrum ismini veren grup, her hafta Bodrum’un farklı bir yerinde çevre temizliği yapıyor. 

Gönüllüler, bu kez ilçe dışına çıktı. Milas’ta 100’den fazla kuş türüne ev sahipliği yapan Tuzla Sulak Alanı’nda temizlik çalışması yaptı. Milas Belediyesi ve Titanic Otel personelinin de destek verdiği temizlik çalışmasında çok miktarda atık toplandı. 

Grup kurucusu Tülin Mor Janes, yaptığı açıklamada “Ne harika bir gün geçirdik! Şiddetli rüzgara ve yağmur beklentisine rağmen birçok gönüllü bize katıldı. Bize yardıma gelen Milas Belediyesi temizlik hizmetlerine, Titanic Otel personeline teşekkür ederiz. Milas Belediyesi'nden Ümmühan Hanım'a yardımlarından dolayı özel teşekkürler. Elbette tüm harika MİSGIBI1BODRUM gönüllülerimize teşekkür borçluyuz.” dedi.