Çağdaş Bodrum İle Yolları Ayrıldı...

Basketboldaki temsilcimiz Çağdaş Bodrum Spor, Bosna Hersekli uzun forvet Amar Alibegovic ile yollarını ayırdı.

Çağdaş Bodrum İle Yolları Ayrıldı...

Amar Alibegovic ligde 24 maçta 12.3 sayı, 3.2 ribaund ve 3.7 asist ortalamaları tutturmuştu. Alibegovic sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Her şey için teşekkürler Bodrum. Şu anda ifade etmekte zorlandığım duygular yaşıyorum. Bu takımın bir parçası olduğum için ne kadar minnettar olduğumu kelimelerle anlatamam. Hepimiz için kesinlikle zor bir sezondu ama bu deneyimi asla unutmayacağım. Yakın arkadaş olarak değer vereceğim birçok harika insanla tanıştım ve kendimi evimde gibi hissedebileceğim bir yer buldum. Tek keşkem, ulaşma potansiyeline sahip olduğumuz daha yüksek hedeflere ulaşamamak. Koçluk ekibine, yönetime ve tüm harika takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Muğla’da bizi desteklemeye gelen tüm taraftarlara teşekkür ederim. Burayı özleyeceğim ve bu kulübe gelecekte her şeyin en iyisini diliyorum."

Çağdaş Bodrumspor'dan konuyla ilgili yapılan açıklamalarda ise şu ifadeler kullanıldı; "Bu sezon başında takımımızın kadrosuna katılan Amar Alibegović ile yollarımız ayrılmıştır. Sayın Alibegović’e takımımıza verdiği katkılardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz."

Öte yandan Çağdaş Bodrum'un, Afyon Belediyespor ve Büyükçekmecede de oynayan ABD'li guard Jordon Crawfordla anlaşmak üzere olduğu belirtildi.