Çağdaş'ın Altyapısı Lige Hızlı Başladı
Çağdaş Bodrum Spor U18 Takımı, ligin ilk maçında Bodrum Sportif Akademi Spor ile karşılaştı.
![Çağdaş'ın Altyapısı Lige Hızlı Başladı](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_652e49d7ecece.jpg)
Bodrum Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın başından sonuna üstün bir oyun sergileyen Çağdaş Bodrum Spor U18 Takımı, ilk periyodu 29 – 02, ilk yarıyı ise 46 – 19 önde tamamladı. Bodrum Sportif Akademi Spor oyuncuları maçta dengeyi yakalamak için yoğun mücadele verse de Çağdaş Bodrum Spor 3. periyodu da 65 – 27 önde tamamladı.
Sporcu aileleri ve diğer altyapı sporcularının da izlediği karşılaşmanın son periyodunda da üstün oyununu sürdüren Çağdaş Bodrum Spor U18 Takımı, sahadan 80-34 galip ayrılarak lige iyi bir başlangıç yaptı.