ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI, ÜNLÜ DİSKO TARİH OLDU

Bodrum'da 1979 yılından geçen sezon sonuna kadar hizmet veren dünyaca ünlü Halikarnas...

ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI, ÜNLÜ DİSKO TARİH OLDU
Bodrum'da 1979 yılından geçen sezon sonuna kadar hizmet veren dünyaca ünlü Halikarnas Disko'nun mayıs ayında başlayan yıkım işlemleri tamamlandı.

Bodrum'un Kumbahçe Mahallesi'nde 1979 yılından bu yana hizmet veren Halikarnas Disko, 38 yılın sonunda yıkıldı. Mayıs ayı ortalarında mekanın boşaltılması ve yıkımı için başlatılan çalışmalar, yaklaşık 2 ay sonra, geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Bodrum'da her gece saat 22.00'de başlayan ve 05.00'e kadar süren eğlencelere ev sahipliği yapan, her gece yaklaşık 5 bin kişinin eğlendiği, yerli ve yabancı turistlerin köpük partileri ile coştuğu diskodan geriye, enkaz kalıntıları kaldı.

Tamamlanan yıkım çalışmalarıyla beraber, Ünlü modacı Gian Franco Ferre'nin doğum günlerini kutladığı, Prenses Caroline, Prenses Margareth, Lady Sarah Armstrong, Mick Jagger, Phil Collins, Rockefeller ailesinin bireyleri, Ahmet Ertegün, Michael Caine, Bette Midler, Dustin Hoffman, Richard Bronson, Hamburger Kralı Mr. Mc Donald, Pamela Anderson, Adriana Karembeau ve Kid Rock gibi yüzlerce ünlünün misafiri olduğu Halikarnas Disko artık tamamen anılarda kaldı.